V České republice začíná zima sice teprve vytahovat své mocné zbraně v podobě namrzlých silnic a chumelenic, avšak oficiálně stanovený termín úvodního FIM MS v motokrosu - MXGP 2016 zůstává v kalendáři neměnný. První závod z celkových osmnácti je naplánovaný na 26. - 27. února 2016 na katarské trati v Losail. Společně s mužskými kategoriemi MXGP a MX2 se na start poprvé postaví také ženy = třída WMX, které letos čeká celkově 7 závodů.
Entry listy první Grand Prix světového šampionátu 2016, která se uskuteční na trati Losail International v Kataru jsou konečně online! Všechno to znovu vypukne již o tomto víkendu, přesněji tedy 27. února 2016!
Třída MXGP 1. #7 Leok Tanel KTM (EST) 2. #8 Townley Ben Suzuki (NZL) Team Suzuki World MXGP 3. #12 Nagl Maximilian Husqvarna (GER) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 4. #17 Butron Jose KTM (ESP) Marchetti Racing Team KTM 5. #21 Paulin Gautier Honda (FRA) Team HRC 6. #22 Strijbos Kevin Suzuki (BEL) Team Suzuki World MXGP 7. #23 Charlier Christophe Husqvarna (FRA) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 8. #24 Simpson Shaun KTM (GBR) Wilvo Virus Performance KTM KTM 9. #25 Desalle Clement Kawasaki (BEL) Monster Energy Kawasaki Racing Team 10. #31 Snow Alex Yamaha (GBR) iFly JK Racing 11. #32 Potisek Milko Yamaha (FRA) Tip Top MP32 Racing Team 12. #77 Lupino Alessandro Honda (ITA) Team Honda Red Moto 13. #89 Van Horebeek Jeremy Yamaha (BEL) Monster Energy Yamaha Factory MXGP 14. #92 Guillod Valentin Yamaha (SUI) Kemea Yamaha Yamalube 15. #100 Searle Tommy Kawasaki (GBR) Monster Energy DRT Kawasaki 16. #191 Karro Matiss Honda (LAT) 24MX Lucas Oil Honda 17. #222 Cairoli Antonio KTM (ITA) Red Bull KTM Factory Racing 18. #243 Gajser Tim Honda (SLO) Honda Gariboldi 19. #259 Coldenhoff Glenn KTM (NED) Red Bull KTM Factory Racing 20. #400 Yamamoto Kei Honda (JPN) Team Honda Red Moto 21. #461 Febvre Romain Yamaha (FRA) Monster Energy Yamaha Factory MXGP Team 22. #777 Bobryshev Evgeny Honda (RUS) Team HRC
Třída MX2 1. #4 Ferrandis Dylan Kawasaki (FRA) Monster Energy Kawasaki Racing Team 2. #6 Paturel Benoit Yamaha (FRA) Kemea Yamaha Yamalube 3. #10 Vlaanderen Calvin KTM (NED) HSF Logistics Motorsport Team 4. #8 Brylyakov Vsevolod Kawasaki (RUS) Monster Energy DRT Kawasaki 5. #29 Jacobi Henry Honda (GER) Honda JTECH 6. #41 Jonass Pauls KTM (LAT) Red Bull KTM Factory Racing 7. #46 Pootjes Davy KTM (NED) Red Bull KTM Factory Racing 8. #59 Tonkov Aleksandr Yamaha (RUS) Wilvo Standing Construct Yamaha 9. #64 Covington Thomas Husqvarna (USA) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 10. #71 Graulus Damon Honda (BEL) Honda JTECH 11. #84 Herlings Jeffrey KTM (NED) Red Bull KTM Factory Racing 12. #88 van der Vlist Freek Kawasaki (NED) Team HNR GPR PROMO 13. #91 Seewer Jeremy Suzuki (SUI) Team Suzuki World MX2 14. #97 Ivanov Maykal Grisha KTM (BUL) Marchetti Racing Team KTM 15. #99 Anstie Max Husqvarna (GBR) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 16. #101 Zaragoza Jorge Honda (ESP) Honda Gariboldi 17. #152 Petrov Petar Kawasaki (BUL) Monster Energy Kawasaki Racing Team 18. #161 Östlund Alvin Yamaha (SWE) Wilvo Standing Construct Yamaha 19. #172 Van Doninck Brent Yamaha (BEL) Kemea Yamaha Yamalube 20. #174 Smith Alfie Yamaha (GBR) iFly JK Racing 21. #189 Bogers Brian KTM (NED) HSF Logistics Motorsport Team 22. #251 Getteman Jens KTM (BEL) KTM Silver Action 23. #321 Bernardini Samuele TM (ITA) TM Racing Factory Team 24. #811 Sterry Adam KTM (GBR) Wilvo Virus Performance KTM KTM 25. #919 Watson Ben Husqvarna (GBR) Hitachi Construction Machinery Revo KTM
Třída WMX 1. #8 Fontanesi Kiara Honda (ITA) Yamaha MXFontaracing 2. #9 Germond Virginie Suzuki (SUI) Team Dragon Moto 3. #25 Fisher Stacey KTM (GBR) 4. #44 Kane Natalie KTM (IRL) 5. #45 Haans Gwenda Husqvarna (NED) 6. #2 Charroux Justine Yamaha (FRA) 7. #67 Van Der Werff Britt Suzuki (NED) 8. #85 Van De Ven Nancy Yamaha (NED) 9. #111 Borchers Anne Suzuki (GER) 10. #114 Lancelot Livia Kawasaki (FRA) 11. #151 Duncan Courtney Yamaha (NZL) 12. #188 van der Vlist Shana Yamaha (NED) 13. #274 Verstappen Amandine KTM (BEL) 14. #423 Papenmeier Larissa Suzuki (GER) 15. #555 Dahl Emelie Yamaha (SWE) 16. #703 Dalgaard Julie Honda (DEN) 17. #811 Vaage Genette KTM (NOR)
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
Kvalifikačním rozjížďkám dominoval ve třídě MX2 Jeffrey Herlings a v kategorii MXGP byl nejrychlejší Evgeny Bobryshev.
MX2 Pozice Jezdec Čas 1 Herlings, Jeffrey 24:51.763 2 Ferrandis, Dylan 24:53.546 3 Jonass, Pauls 25:26.900 4 Seewer, Jeremy 25:29.999 5 Paturel, Benoit 25:31.073 6 Petrov, Petar 25:33.970 7 Tonkov, Aleksandr 25:41.527 8 Brylyakov, Vsevolod 25:43.574 9 Anstie, Max 25:45.879 10 Pootjes, Davy 25:53.999 11 Getteman, Jens 26:00.299 12 Bernardini, Samuele 26:04.399 13 Van doninck, Brent 26:06.941 14 Watson, Ben 26:10.143 15 Bogers, Brian 26:24.542 16 Jacobi, Henry 26:25.521 17 Kutsar, Karel 26:27.410 18 Zaragoza, Jorge 26:29.698 19 Graulus, Damon 26:31.061 20 Östlund, Alvin 26:38.336 21 Ivanov, Maykal Grisha 26:38.669 22 van der Vlist, Freek 25:05.129 23 Vlaanderen, Calvin 8:10.625 24 Covington, Thomas 3:26.823 25 Smith, Alfie 9:99.999
MX GP 1 E. Bobryshev(777) 24:54.670 2 T. Gajser(243) 24:56.484 3 R. Febvre(461) 25:01.404 4 A. Cairoli(222) 25:11.312 5 G. Coldenhoff(259) 25:14.248 6 G. Paulin(21) 25:19.389 7 M. Nagl(12) 25:21.655 8 S. Simpson(24) 25:22.753 9 T. Searle(100) 25:23.856 10 K. Strijbos(22) 25:24.999 11 J. V. Horebeek(89) 25:34.174 12 V. Guillod(92) 25:35.256 13 J. Butron(17) 25:38.089 14 A. Lupino(77) 25:53.866 15 T. Leok(7) 25:54.835 16 M. Potisek(32) 26:03.522 17 B. Townley( 26:19.685 18 C. Charlier(23) 26:25.766 19 A. Snow(31) 26:29.495 20 K. Yamamoto(400) 26:49.801 21 C. Desalle(25) 05:46.112
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
Časový harmonogram MXGP Evropy 2016 (27. - 28. 3. 2016):
Neděle: EMX250 Group1 07:45; EMX250 Group 2 08:20; EMX250 Group 3 09:00; WMX Free Practice 09:45; MX2 Free Practice 10:15; MXGP Free Practice 10:45; WMX Time Practice 11:15; EMX250 Last chance Qualifying Race 1 11:50; EMX250 Last chance Qualifying Race 2 12:30; EMX300 Free/Timed practice 13:10; MX2 Time Practice 14:00; MXGP Time Practice 14:35; WMX Race 1 15:20; MX2 Qualifying Race 16:10; MXGP Qualifying Race 17:00; EMX250 Race 1 17:40; EMX300 Race 1 18:20.
Filipa Neugebauera najdete ve startovce s novým startovním číslem pro evropský šampionát - #99 [You must be registered and logged in to see this image.]
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
Vítěz 1. závodu: Antonio Cairoli Stupně vítězů 1. závodu: 1)Cairoli 2)Nagl 3)Strijbos Celkový čas 1. závodu: 33:50.549 – 19 kol Nejrychlejší kolo v 1. závodu: Tim Gajser – 1:43.790
Vítěz 2. závodu: Romain Febvre Stupně vítězů 2. závodu: 1)Febvre 2)Cairoli 3)Bobryshev Celkový čas 2. závodu: 33:54.298 – 19 kol Nejrychlejší kolo v 2. závodu: Evgeny Bobryshev – 1:44.623
Celkový vítěz: Antonio Cairoli Celkové stupně vítězů: 1)Cairoli 2)Febvre 3)Gajser Předchozí vedoucí závodů: Gajser vedl před Febvrem o 8 bodů Aktuální vedoucí závodů: Gajser vede před Febvrem o 4 body Vítěz kvalifikace: Tim Gajser
Vítěz 1. závodu: Dylan Ferrandis Stupně vítězů 1. závodu: 1)Ferrandis 2)Herlings 3)Jonass Celkový čas 1. závodu: 33:59.380 – 19 kol Nejrychlejší kolo v 1. závodu: Samuele Bernardini – 1:44.725
Vítěz 2. závodu: Jeffrey Herlings Stupně vítězů 2. závodu: 1)Herlings 2)Jonass 3)Ferrandis Celkový čas 2. závodu: 34:18.604 – 19 kol Nejrychlejší kolo v 2. závodu: Jeffrey Herlings – 1:45.865
Celkový vítěz: Jeffrey Herlings Celkové stupně vítězů: 1)Herlings 2)Ferrandis 3)Jonass Předchozí vedoucí závodů: Herlings vedl před Seewerem o 80 bodů Aktuální vedoucí závodů: Herlings vede před Seewerem o 100 bodů Vítěz kvalifikace: Dylan Ferrandis
Průběžné pořadí třídy MX2 po 9. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 447 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 325 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 300 bodů 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 251 bodů 5. Aleksandr Tonkov (RUS, YAM), 240 bodů
Celkové výsledky třídy MXGP: 1. Tim Gajser (SLO, HON), 1-1 (50 bodů) 2. Maximilian Nagl (GER, HUS), 2-2 (44 bodů) 3. Gautier Paulin (FRA, HON), 4-3 (38 bodů) 4. Clement Desalle (BEL, KAW), 3-6 (35 bodů) 5. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 6-5 (31 bodů 6. Romain Febvre (FRA, YAM), 9-4 (30 bodů) 7. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 5-9 (28 bodů) 8. Jeremy Van Horebeek (BEL, YAM), 8-7 (27 bodů) 9. Valentin Guilod (SUI, YAM), 7-8 (27 bodů) 10. Shaun Simpson (GBR, KTM), 11-10 (21 bodů)
Průběžné pořadí třídy MXGP po 9. závodě (TOP5): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 385 bodů 2. Romain Febvre (FRA, YAM), 361 bodů 3. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 338 bodů 4. Maximilian Nagl (GER, HUS), 317 bodů 5. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 295 bodů
shrnutí všech čtyřech jízd
kompletní video záznam hlavního závodu 1+2 jízdy 250ccm/450ccm ---> :!: [You must be registered and logged in to see this link.] :!:
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
10.závod MXGP Francie 2016 [You must be registered and logged in to see this image.]
nadějný Francouz Gautier Paulin měl brutální pár ve velké rychlosti. Podle posledních zpráv by sice neměl mít nic zlomeného, byl ale natolik potlučený, že do nedělních závodů nenastoupil.
Celkové výsledky třídy MX2 (TOP10): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 1-1 (50 bodů) 2. Benoit Paturel (FRA, YAM), 2-3 (42 bodů) 3. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 3-4 (38 bodů) 4. Pauls Jonass (LAT, KTM), 5-5 (32 bodů) 5. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 6-7 (29 bodů) 6. Aleksandr Tonkov (RUS, YAM), 4-10 (29 bodů) 7. Brian Bogers (NED, KTM), 9-6 (27 bodů) 8. Samuele Bernardini (ITA, TM), 7-11 (24 bodů) 9. Max Anstie (GBR, HUS), 21-2 (22 bodů) 10. Petar Petrov (BUL, KAW), 14-8 (20 bodů)
Průběžné pořadí třídy MX2 po 10. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 457 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 363 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 332 bodů 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 293 bodů 5. Aleksandr Tonkov (RUS, YAM), 269 bodů
Průběžné pořadí třídy MXGP po 9. závodě (TOP5): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 432 bodů 2. Romain Febvre (FRA, YAM), 408 bodů 3. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 372 bodů 4. Maximilian Nagl (GER, HUS), 342 bodů 5. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 333 bodů
Na shrnutí všech čtyřech jízd se můžete podívat v přiloženém videu.
kompletní video záznam hlavního závodu 1+2 jízdy 250ccm/450ccm ---> :!: [You must be registered and logged in to see this link.] :!:
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
Bývalý americký supercrossový a motokrosový šampión, Chad Reed, se vrátí na čtrnáct dní do Evropy, kde v červnu, počínaje nadcházejícím víkendem, odjede dva kola světového šampionátu. Svou letošní premiéru v MXGP si na stroji YZ450F odbude na britské trati v Matterley Basin o víkendu 18. – 19. června 2016 a následně se na něj mohou fanoušci těšit v italské Mantově, a to v termínu 25. – 26. června 2016.
„Jsem nadšený, že se vrátím a budu závodit v Evropě. V průběhu let jsem tady byl na Motokrosu národů, takže vím, co mám očekávat. Samozřejmě každý týden sleduji kola MXGP abych viděl, kdo vyhrává. Tihle kluci jezdí na plný plyn a jsou v polovině své sezóny, zatímco moje supercrossová sezóna skončila v květnu, takže si myslím, že si ve Velké Británii a Itálii užijeme pár skvělých závodů,“ řekl Reed.
Čtyřiatřicetiletý Australan má na svém kontě 44 supercrossových a motokrosových vítězství. Nesmíme opomenout ani dva mistrovské tituly z AMA Supercrossu, které vybojoval v letech 2003 a 2008. Letošní sérii Monster Energy AMA Supercrossu dokončil na pátém místě ve třídě 450SX, přičemž se mohl radovat hned čtrnáctkrát z umístění v nejlepší desítce. Populární jezdec naposledy závodil v Evropě na plný úvazek v roce 2001, kdy skončil celkově druhý ve třídě 250ccm.
„Hodně se toho za posledních patnáct let změnilo. Byli jsme předtím zvyklí na tři třídy a jednorozjížďkový formát závodu, ale teď se šampionát koná celé dva dny a jede pět tříd. Bude hezké být zpátky a vidět staré známé obličeje a staré přátele. Tempo bude hodně vysoké. Ze závodního hlediska jsem soutěživý chlap a chci si vést dobře,“ sdělil jednoduše Reed.
Reed vstoupí do obou Grand Prix na divokou kartu s podporou Yamaha Motor Europ
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
11.závod FIM MXGP Great Britain/Matterley Basin [You must be registered and logged in to see this image.]
Celkové výsledky třídy MX2 (TOP10): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 1-1 (50 bodů) 2. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 2-2 (44 bodů) 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 4-3 (38 bodů) 4. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 3-5 (36 bodů) 5. Max Anstie (GBR, HUS), 8-4 (31 bodů) 6. Aleksandr Tonkov (RUS, YAM), 7-6 (29 bodů) 7. Conrad Mewse (GBR, HUS), 5-9 (28 bodů) 8. Brian Bogers (NED, KTM), 10-7 (25 bodů) 9. Iker Larranaga Olano (ESP, KTM), 11-10 (21 bodů) 10. Tomas Covington (USA, HUS), 6-17 (19 bodů)
Průběžné pořadí třídy MX2 po 11. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 547 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 399 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 370 bodů 4. Aleksandr Tonkov (RUS, YAM), 298 bodů 5. Benoit Paturel (FRA, YAM), 293 bodů
Celkové výsledky třídy MXGP (TOP10): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 1-1 (50 bodů) 2. Maximilian Nagl (GER, HUS), 7-2 (36 bodů) 3. Gautier Paulin (FRA, HON), 5-3 (36 bodů) 4. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 4-5 (34 bodů) 5. Valentin Guilod (SUI, YAM), 3-7 (34 bodů) 6. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 2-10 (33 bodů) 7. Jeremy Van Horebeek (BEL, YAM), 6-8 (28 bodů) 8. Jordi Tixier (FRA, KAW), 9-6 (27 bodů) 9. Clement Desalle (BEL, KAW), 17-4 (22 bodů) 10. Jose Butron (ESP, KTM), 13-9 (20 bodů)
Průběžné pořadí třídy MXGP po 11. závodě (TOP5): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 482 bodů 2. Romain Febvre (FRA, YAM), 408 bodů 3. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 405 bodů 4. Maximilian Nagl (GER, HUS), 378 bodů 5. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 367 bodů
kompletní video záznam hlavního závodu 1+2 jízdy 250ccm/450ccm ---> :!: [You must be registered and logged in to see this link.] :!:
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
Průběžné pořadí třídy MX2 po 11. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 597 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 428 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 403 bodů 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 325 bodů 4. Aleksandr Tonkov (RUS, YAM), 320 bodů
Celkové výsledky třídy MXGP (TOP10): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 1-1 (50 bodů) 2. Gautier Paulin (FRA, HON), 3-2 (42 bodů) 3. Clement Desalle (BEL, KAW), 2-4 (40 bodů) 4. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 6-3 (35 bodů) 5. Jeremy Van Horebeek (BEL, YAM), 5-4 (30 bodů) 6. Glenn Coldenhoff (NED, KTM), 8-5 (29 bodů) 7. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 7-6 (29 bodů) 8. Valentin Guilod (SUI, YAM), 9-8 (25 bodů) 9. Jose Butron (ESP, KTM), 10-9 (23 bodů) 10. Maximilian Nagl (GER, HUS), 4-15 (23 bodů)
Průběžné pořadí třídy MXGP po 11. závodě (TOP5): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 532 bodů 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 440 bodů 3. Romain Febvre (FRA, YAM), 408 bodů 4. Maximilian Nagl (GER, HUS), 401 bodů 5. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 396 bodů
kompletní video záznam hlavního závodu 1+2 jízdy 250ccm/450ccm ---> :!: [You must be registered and logged in to see this link.] :!:
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
kompletní video záznam hlavního závodu 1+2 jízdy 250ccm/450ccm ---> :!: [You must be registered and logged in to see this link.] :!:
Celkové výsledky třídy MX2 (TOP10): 1. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 1-1 (50 bodů) 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 3-2 (42 bodů) 3. Max Anstie (GBR, HUS), 2-3 (42 bodů) 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 4-5 (34 bodů) 5. Petar Petrov (BUL, KAW), 6-7 (29 bodů) 6. Brian Bogers (NED, KTM), 5-8 (29 bodů) 7. Samuele Bernardini (ITA, TM), 10-6 (26 bodů) 8. Tomas Covington (USA, HUS), 15-4 (24 bodů) 9. Conrad Mewse (GBR, HUS), 9-9 (24 bodů) 10. Adam Sterry (GBR, KTM), 6- 17 (24 bodů)
Průběžné pořadí třídy MX2 po 13. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 597 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 470 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 403 bodů 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 359 bodů 5. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 358 bodů
Celkové výsledky třídy MX2 (TOP10): 1. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 1-1 (50 bodů) 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 3-2 (42 bodů) 3. Max Anstie (GBR, HUS), 2-3 (42 bodů) 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 4-5 (34 bodů) 5. Petar Petrov (BUL, KAW), 6-7 (29 bodů) 6. Brian Bogers (NED, KTM), 5-8 (29 bodů) 7. Samuele Bernardini (ITA, TM), 10-6 (26 bodů) 8. Tomas Covington (USA, HUS), 15-4 (24 bodů) 9. Conrad Mewse (GBR, HUS), 9-9 (24 bodů) 10. Adam Sterry (GBR, KTM), 6- 17 (24 bodů)
Průběžné pořadí třídy MX2 po 13. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 597 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 470 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 403 bodů 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 359 bodů 5. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 358 bodů
SkejT admin
Věk : 42 Příspěvky : 1784 Založen : 08. 10. 15 Bydliště : pod Pradědem Motorka : YZ450
kompletní video záznam hlavního závodu 1+2 jízdy 250ccm/450ccm ---> :!: [You must be registered and logged in to see this link.] :!:
Celkové výsledky třídy MX2 (TOP10): 1. Max Anstie (GBR, HUS), 1-1 (50 bodů) 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 4-2 (40 bodů) 3. Petar Petrov (BUL, KAW), 2-6 (37 bodů) 4. Brian Bogers (NED, KTM), 5-4 (34 bodů) 5. Benoit Paturel (FRA, YAM), 3-7 (34 bodů) 6. Calvin Vlaanderen (NED, KTM), 7-5 (30 bodů) 7. Michele Cervellin (ITA, HON), 9-10 (23 bodů) 8. Lars Van Berkel (NED, HUS), 13-8 (21 bodů) 9. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 30-3 (20 bodů) 10. Alvin Östlund (SWE, YAM), 10-13 (19 bodů)
Průběžné pořadí třídy MX2 po 14. závodě (TOP5): 1. Jeffrey Herlings (NED, KTM), 597 bodů 2. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 510 bodů 3. Pauls Jonass (LAT, KTM), 403 bodů 4. Benoit Paturel (FRA, YAM), 393 bodů 5. Dylan Ferrandis (FRA, KAW), 378 bodů
Celkové výsledky třídy MXGP (TOP10): 1. Kevin Strijbos (BEL, SUZ), 3-3 (40 bodů) 2. Maximilian Nagl (GER, HUS), 1-7 (39 bodů) 3. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 6-2 (37 bodů) 4. Jeremy Van Horebeek (BEL, YAM), 6-4 (32 bodů) 5. Tim Gajser (SLO, HON), 15-1 (31 bodů) 6. Shaun Simpson (GBR, KTM), 2-12 (31 bodů) 7. Glenn Coldenhoff (NED, KTM), 8-5 (29 bodů) 8. Clement Desalle (BEL, KAW), 4-10 (29 bodů) 9. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 10-6 (26 bodů) 10. Tanel Leok (EST, KTM), 9-11 (22 bodů)
Průběžné pořadí třídy MXGP po 14. závodě (TOP5): 1. Tim Gajser (SLO, HON), 607 bodů 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 504 bodů 3. Maximilian Nagl (GER, HUS), 490 bodů 4. Romain Febvre (FRA, YAM), 464 bodů 5. Evgeny Bobryshev (RUS, HON), 445 bodů