MOTOCROSS FORUM CZECH

- vše pro příznivce MX / PITBIKE / SIDE / ATV / MOTOCROSS / FMX / QUAD / TRIAL / CHINA
 
PříjemPříjem  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Přihlášení  RegistraceRegistrace    

Share | 
 

 [10-13.3.2016] - MX camp Břeclav "Brabec MX School"

Goto down 
AutorZpráva
SkejT
admin
avatar

Věk : 37
Příspěvky : 1784
Založen : 08. 10. 15
Bydliště : pod Pradědem
Motorka : YZ450

PříspěvekPředmět: [10-13.3.2016] - MX camp Břeclav "Brabec MX School"    20.02.16 18:02

První Brabec MX Camp roku 2016....poslední čtyři volná místa!

[You must be registered and logged in to see this image.]

V rámci zaměření se na bezpečnost jízdy a intenzivní trénink před začátkem sezóny, pořádá Brabec MX School pod vedením Honzy Brabce ve dnech 10. - 13. 3. 2016 MX Camp na trati v Břeclavi.

Camp je vhodný pro všechny věkové a dovednostní kategorie. Trénink bude probíhat odděleně, a to ve dvou skupinách – ZAČÁTEČNÍCI a POKROČILÍ. (Zvolená skupina musí být uvedena v přihlášce). Trénink bude zaměřen nejen na techniku, ale také na rychlost a vytrvalost na motorce. U začínajících jezdců bude trénink zaměřen na správně provedenou techniku jízdy a také na to, jak motorku bezpečně ovládat. U pokročilých bude kladen důraz spíše na již zvýše zmíněnou rychlost a vytrvalost.

Na jezdce čeká kompletně připravená trať v Břeclavi, jejíž parametry budou upraveny tak, aby přesně vyhovovaly všem technickým požadavkům, které budou modelově využité při tréninku. Dva dny před začátkem campu se bude celá trať srovnávat a upravovat tak, aby vyhovovala přesně parametrům campu.

Program bude zahájen ve čtvrtek 10. 3. 2016 v 9:00 hod. dopoledne, následovat budou 4 dny intenzivního tréninku s moderovanými debatami a s podrobnou konzultací všech prvků tréninku. V oblasti nastavení motorky a údržby zde bude připraven můj mechanik Ondra Dohnálek, který Vám poradí, jak se správně starat o motorku, a na co si dávat pozor při jejím servisu. Jelikož je to člověk, který má ohromnou zkušenost také s jízdou na motorce, bude mi pomáhat i při tréninku jako takovém, protože přeci jenom více očí, více vidí:)

Stravu a ubytování si zájemci zajišťují individuálně.
Cena campu je 6500 Kč. Částka za účast na campu musí být uhrazena nejpozději 14 dní před začátkem campu, na účet vedený u SBERBANK, Czech Republic, č.ú.: 3200975818/6800, pod variabilním symbolem 236. Pokud nebude částka do této doby uhrazena, přihláška automaticky propadá a uvolňuje se místo dalšímu zájemci. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte celé jméno jezdce. Pro zahraniční platby použijte prosím následující údaje: SBERBANK, a.s. Majitel účtu: Jan Brabec IBAN: CZ30 6800 0000 0032 0097 5818 SWIFT: VBOECZ2X. Po doručení registračního e-mailu Vám bude zasláno potvrzení o registraci. V případě, že se jezdec nebude moci campu z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, lze celou částku vyčerpat dle další domluvy v individuálním tréninku.

Celá akce je pod záštitou firmy STROJRENT s.r.o.

Kapacita campu je omezena na 30 jezdců: 15 začátečníků a 15 pokročilých. V případě vážného zájmu je nutné se předem registrovat na emailové adrese [You must be registered and logged in to see this link.] v tomto tvaru: Jméno a příjmení jezdce, věk jezdce, kubatura, dovednostní zařazení – tedy začátečník, nebo pokročilý (vyberte prosím jednu z možností) a telefonní číslo.

V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 775 266 220 nebo na již výše uvedeném emailu: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
http://motocross.forumczech.com
 
[10-13.3.2016] - MX camp Břeclav "Brabec MX School"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
MOTOCROSS FORUM CZECH :: AKCE & SRAZY & ZÁVODY-
Přejdi na: